تم بيع إعلان قادوس بقلاب ذاتي Sopcontainer 6m3 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
إعلانات مماثلة
مباعة
1/8
الفئة:
قادوس بقلاب ذاتي
الموقع:
السويد Karlstad
تاريخ النشر:
أكثر من شهر واحد
رقم التعريف في دليل عروض البائع:
1912708
المزاد العلني:
1
تاريخ النهاية:
2024-04-29 13:24
حالة المركبة
حالة المركبة:
جديدة
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända anmärkningar och fel:Rost, slitage och bucklor enligt bilderReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförts
Typskylt: Saknas
Övriga mått: Fraktmått: Ca 3300mm x 2000mm x 1600mm (plus ev arm)
tillverkningsår: Information saknas